Control4

Vítejte do chytrého domu

Control4 dělá každý Váš den jednoduchým. Dáváme Vám praktické ovládání vaší hudby, filmů, světla, teploty a bezpečnostního systému odkudkoliv ve Vašem domě a odkudkoliv ze světa.

Naše bezdrátové i klasické produkty udělají z Vašeho domova místo, kde je příjemné být díky nové úrovni, na které můžeme nabídnout zábavu bez komplikací Vám a Vaší rodině. Control4 je pravou platformou pro Váš digitální domov.

Control4-hometheater-onscreenreducedsize

Automatizace bývala drahou a složitou záležitostí, vyhrazenou většinou pro nově stavěné domy. Control4 to vše změnilo.

Dostupnost – Control4 vám přináší výhody praktického, spolehlivého systému domácí automatizace za cenu která se vejde do Vašeho rozpočtu. Naše modulárně rozšiřovatelná struktura také znamená že se nejedná o všechno-nebo-nic řešení, můžete začít s jednoduchým základním systémem a rozšiřovat jej postupně tak jak vyhovuje Vašim potřebám a rozpočtu.

Snadná instalace – Výrobky Control4 jsou navrženy tak aby se je bylo možno snadno instalovat jak do nových, tak i do již existujících domů. Možnost použití prvků bezdrátových nebo využívajících stávající vedení umožňuje instalaci systému Control4 bez toho že by bylo nutno provádět stavební úpravy popřípadě přestavět celý Váš dům. Kompletní Control4 systém  může být nainstalován během několika hodin a tím šetřit  Váš čas a peníze.

Jednoduchost používání  – Control4 dělá každý Váš den jednoduchým tím že převezme komunikaci s veškerou technikou v Vaší domácnosti a zjednoduší ji. Vše pracuje lépe když se pracuje společně. Control4 Vás nechá snadno ovládat světla, hudbu a zábavu v Vašem domě bez potřeby matoucího zástupu dálkových ovladačů a rozsáhlého a detailního školení.

Myšlenka mít systém, který by řídil veškerá zařízení v domácnosti, se zdála být dlouho nereálnou. Často se předpokládalo, že takový systém bude příliš drahý nebo příliš náročný na instalaci do již hotového domu, avšak nyní si mohou uživatelé vychutnat pohodlí a jednoduchost ovládání systému domácí automatizace díky systémům od Control4.

Ideální pro instalaci v existujících domech i novostavbách, malých i velkých instalacích, může být systém nainstalován během hodin či dnů, nikoliv týdnů či měsíců. A protože Control4 je modulární systém, je možno začít s základním systémem a  naplánovat si rozšíření na budoucnost nebo instalovat systém rovnou v plném rozsahu se všemi vymoženostmi které si dovedete představit.

Systém Control4 je navržen tak, že může snadno pracovat s většinou zařízení a všemi jejich komunikačními protokoly, což jej činí robustním, spolehlivým. Control4 nabízí všechny výhody praktického, spolehlivého řešení systému domácí automatizace a to za nižší cenu než většina ostatních systémů.